bilgi@dijitalajansim.com  
dijital ajansım instagram dijital ajansım facebook dijital ajansım linkedin
sektörde 16. yılımız
dijital ajansım by kadılar interactive anasayfa hakkımızda hizmetlerimiz referanslar bize ulaşın
Önce Dene Sonra Öde

Web Sitesi Projeniz için Komple Çözüm
. Şaşırtıcı Derecede Kolay
. Web Hosting Dahil
. 49 TL'den Başlayan Fiyatlarla...
. Üstelik denemesi BEDAVA!...

Akıllı telefonlara ve tablet pc lere uyumlu web sayfalarının, standart bir web sayfasından çok daha hızlı yüklenen ve kolay gezilen projeler olması, kullanıcılar açısından memnuniyeti artırmaktadır.

Mevcut web sayfanızın veya sıfırdan oluşturmak istediğiniz bir Mobil Web projesinin gerek tasarımı gerekse teknik altyapısını gerekli kriterlere uygun bir şekilde tasarlıyoruz.

Böylece siz de günümüz teknolojisini yakalarken ulaşabileceğiniz kitleleri de oldukça genişletmiş oluyorsunuz

 
 
ÖZELLİKLER
Kolay, Güçlü, Sürükle ve Bırak Web Sitesi Oluşturucusu
Metinler, resimler, videolar ve slayt gösterileri gibi içerik elemanları, basit bir sürükle ve bırak arayüzü ile kolayca eklenebilir. Ful HTML ve CSS kontrolü, maksimum özelleştirme için mevcut.

Bir web sitesinin yapımı gerçek zamanlı olarak, web tarayıcınızın içinden yapılır. Yüklemek için hiç bir şey yoktur ve kaygılanmak için hiç bir yükseltme yoktur. Artık sitenizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Tamamen Güvenilir ve Sağlam Altyapıda Hosting
Bu sistem yalnızca kolay web sitesi oluşturma hizmeti değildir. Sistemdeki her web sitesi veri merkezi yedekli, bulut tabanlı hosting alt yapısı tarafından barındırılır.

100+ Profesyonel Tema
Bir web sitesinin görünümüne karar verirken, seçebileceğiniz 100'ün üzerinde profesyonel olarak tasarlanmış tema sunuyoruz. Tasarımları, esnek üzerine tıklama ile tasarım seçenekleri ile yazı tiplerinin, renkleri ve daha fazlasını değiştirerek özelleştirin.

Hızlı ve Yararlı Destek
Eğer bir sorunuz varsa, biz size yardımcı olmak için buradayız. Kapsamlı Destek Merkezimiz, sorularınıza hızlıca yanıt bulmanızı sağlamak için ekran görüntüleri ve videolar içeren, takibi kolay, adım adım ilerleyen eğitsellere sahiptir.

Bazı durumlarda bire bir, kişisel yardıma ihtiyaç duyacağınızı de biliyoruz. Bu durum çok sayıda şirketin sizi sürüncemede bırakacağı yerdir, ancak biz tüm müşterilerimize hızlı, e-posta tabanlı destek sunmaktan gurur duyuyoruz. Dostane, bilgili destek takımımız sorularınızı genellikle bir kaç saatte yanıtlamak için gece gündüz çalışır!

Kolay Bloglama
Bir web sitesine bir blog eklemek tek bir tıklamayı gerektirir. Gönderiler, sistemi kolay ve eğlenceli yapan aynı sürükle ve bırak arayüzü kullanılarak oluşturulur. Güzel fotoğraf galerileri, videolar, ses klipleri ve diğer bileşenleri gönderilere eklemek çocuk oyuncağıdır.

Blogu web sitesinin ana sayfası, menüdeki bir alt sayfa yapma ya da aynı web sitesinde birden fazla blog barındırma esnekliğine bile sahipsiniz.

Blog motorumuz tam özelliklidir ve şunları içerir:

  • Kolay, sürükle ve bırak blog gönderisi editörümüz
  • Tam yorum denetim kumandası
  • Saat dilimi ve tarih formatı seçenekleri
  • Gönderilerin aylık olarak otomatik arşivlenmesi
  • Daha fazla oku aralığı
  • ve çok daha fazlası
Fotoğraf Galerileri ve Slayt Gösterileri
Fotoğrafları güzel, profesyonel fotoğraf galerilerinde ve slayt gösterilerinde göstermek kolaydır. Siz dahil olacak fotoğrafları seçersiniz ve biz de geçiş efektleriyle, otomatik boyutlandırma ile ve geniş farklı görüntüleme stili seçimleriyle harika görünmeleriniz sağlarız.

Video ve Ses Oynatıcılar
Multimedya öğelerimize ses ya da video dosyaları yükleyin ve biz onları doğrudan web sitenizden çalmanız için dönüştürelim. Bu, web sitesi ziyaretçilerinin izlemek ya da dinlemek için dosyaları indirmek ve ayrı bir medya oynatıcı açmak zorunda kalmayacağı anlamına gelir.

Kolay Form Oluşturucu
Sürükle ve bırak form oluşturucumuz web sitesi ziyaretçilerinden yorumları, iletişim bilgilerini ve karşılıkları almayı inanılmaz şekilde basitleştirir. Hali hazırda önceden oluşturulmuş iletişim formlarımız, RSVP formlarımız ve anketlerimiz vardır. Ziyaretçilerden gelen belgeleri, resimleri ya da diğer dosya yüklemelerini kabul eden bir dosya bırakma kutusu öğesin sahibiz.

Form oluşturucumuz da esnektir. Formları yeni alanların (metin kutuları, açılır menüler ve onay kutuları gibi) üzerine sürükleyerek ve bırakarak ihtiyacınız olan herhangi bir yapılandırmaya özelleştirin. Bir form girişi bir web sitesi ziyaretçisi tarafından gönderildiğinde, giriş müşterinizin incelemesi için sitenin kontrol panelinde saklanır.

Image. Perfect.
ImagePerfect, fotoğraflarınızı kesmeyi, yeniden boyutlandırmayı, soldurmayı ve katmanladırmayı çocuk oyuncağı haline getiren müthiş resim düzenleme aracımızdır. Bir tıkla, hayret verici fotoğraf efektleri ve şık kenar tasarımları ekleyin.

ImagePerfect'i doğrudan sistemin içine inşa ettik, çünkü resim düzenlemenin web sitesi yapmak deneyiminin aralıksız bir parçası olması gerektiğine inanıyoruz. Neden temel düzenlemeler yapmak için 3. parti bir servise yönlendirilmeniz ya da Photoshop'u yüklemeniz gereksin ki? Yani, artık bunları yapmak zorunda değilsiniz!

Detaylı Trafik İstatistikleri
Site trafiği kontrol paneli size, bir web sitesini kaç kişinin ziyaret ettiğine, hangi sayfaları ziyaret ettiklerine, siteyi bulmak için hangi arama terimlerini kullandıklarına ve hangi web sitelerinin siteye trafik yönlendirdiğine dair bir içgörü sağlar.

Web sitesi istatistikleriniz gerçek zamanlı olarak hesaplanır, böylelikle veri ve trafik kalıplarınıza yakın bir şekilde göz kulak olabilirsiniz. Web sitenizin istatistiklerine daha da derin içgörüler için, Google Analytics izleme kodunu da ekleyebilirsiniz.

Tam HTML/CSS Kontrolü
Web sitesi temasında kullanılan HTML ve CSS üzerinde tam kontrolünüz sağlanır. Bu, sürükle ve bırak düzenleyicisinden web sitesi içeriğini oluşturmak için yararlanırken, sitenizin görünümünü tamamen özelleştirebileceğiniz anlamına gelir. Yerleşik tema düzenleyicimiz, tema kodunda yaptığınız değişikliklerin gerçek zamanlı ön izlemesini sunar.

Otomatik Mobil Siteler
Cep telefonlarıyla internette gezinen insanların sayısının hızla artmasıyla, cep telefonu dostu ve erişilebilir bir siteye sahip olmak elzemdir. Bu sistem ile web sitenizin mobil olarak optimize edilmiş bir versiyonunu otomatik olarak oluşturuyoruz! Sitenize bir bilgisayar üzerinden erişen ziyaretçilere tüm site gösterilirken, bir telefon üzerinden erişen ziyaretçilere sitenizin mobil versiyonu gösterilir. Hiç bir şey yapmak zorunda değilsiniz; doğrudan çalışır!

Optimize Arama Motoru
Web sitenizi arama motorları için optimize olması için site haritaları, yeni içeriğin otomatize şekilde pinglenmesi, doğru HMTL biçimi ve meta açıklamaları aracılığıyla sitenizi otomatik olarak ayarlarız. Resimlerdeki alt etiketleri ve sayfaya özel açıklamalar gibi daha gelişmiş arama motoru optimizasyonu ayarları da mevcuttur. Kafa karıştırıcı mı geliyor? Endişelenmeyin, web sitenizi arama sonuçlarında yüksek sıralara çıkarmanızda yardım etmek için takip etmesi kolay bir rehberimiz vardır.

E-ticaret Özellikleri
PayPal üzerinden güvenli online satış yapın. Tüm ürünlerinizi dilediğiniz gibi listeleyin. E-ticaret yapmak işte bu kadar kolay.

Şifre korumalı sayfalar
Yetkisiz ziyaretçilerin web sitenizi görmesini engellemek için şifre korumasını etkinleştirin. Bütün bir web siteniz ya da yalnızca bazı sayfalar için bir şifre gerekliliği koyabilirsiniz.

 
 
 
e bülten üyemiz olun
e destek
hemen teklif al
dijital ajansım instagram dijital ajansım linkedin
dijital ajansım facebook
 
blog
web sayfası tasarımı - kurumsal kimlik oluşumu - sosyal medya yönetimi - mobil uygulama - e-katalog & lookbook tasarımı
ebülten tasarımı & toplu mail gönderimi - banner tasarımı - broşür & katalog & dergi tasarımı - sunum (prezentasyon) tasarımı
google (AdWords) reklamları - facebook & instagram reklamları - tanıtım dosyası tasarımı - domain tescili
hosting hizmetleri - web sayfası içerik güncelleme hizmetleri - dijital danışmanlık hizmetleri
anasayfa - hakkımızda - referanslar - edestek - ebülten üyemiz olun - bize ulaşın
Copyright © dijitalajansim.com